گفتگو با جناب رجبی

گفتگو با جناب رجبی

جناب رجبی خود از سال های همکاری با پارس وب سرور بفرمایید مدت زمان زیادی گذشته است درسته؟

بنده فکر میکنم بیشتر از 12 سال هست که با مجموعه شما کار میکنم . البته قبلا اسم مجموعه آمل هاست بود فکر کنم . اون زمان من دو یا سه سالی بود که مشغل به کار شده بودم و برام مهم بود که با جایی کار کنم که هم قیمتش مناسب باشه هم کیفیت خدماتش خوب باشه . تا اینکه با مجموعه آمل هاست ( پارس وب سرور ) آشنا شدم .

2- در مورد کسب و کار خود در فضای مجازی بفرمایید؟

ما یک شرکت برنامه نویسی داریم که ۱۵ نفر در اون مشغول به کار هستن . البته قبلا این مقدار رشد نکرده بودیم .ولی به مرور ما هم توسعه پیدا کردیم .

3- آیا این مجموعه توانست خواسته های شما را برآورده کند؟

خوب اوایل یعنی همون ۱۲ یا ۱۳ سال پیش واقعا مشکلاتی پیش می اومد که استرس بسیاری برای من و خود مجموعه شما درگیرش میشدیم . به مرور واقعا این مشکلات کم شد . این موضوع کاملا عادی هست و بخشی از رشد و تکامل همه بیزینس های دنیا هست و ما هم اینو درک میکردیم و با ادامه همکاری ما هم به نوعی به رشد مجموعه کمک میکردیم .

4- چرا با پارس وب سرور ادامه دادید؟ شرکت های هاستینگ زیادی وجود داشتند و دارند؟

برای من دسترسی بسیار مهم هست . دسترسی به نفرات شرکتی که دارم باهاشون کار میکنم . مثلا من تلفن شخصی مهندس کاملی رو داشتم . گاهی ساعت۱۱ شب تماس میگیرفتم و مشکل رو حل میکردن . این با ارزش بود . اون زمان شرکت ها تایم کاریشون مثل الان ۲۴ ساعته نبود و خیلی مهم بود که شخصی در این حد تعهد داشته باشه .

5- بیش از 12 سال همکاری! حتی زمانی که نام برند هم پارس وب سرور نبود شما بودید پیشرفت را چگونه دیدید؟

من رشد مجموعه شمارو با چشمان خودم دیدم و بابت این موضوع تبریک میگم بهتون . واقعا اینکه خیلی موضوعات در مجموعه شما داره انجام میشه باعث خوشحالی و دلگرمی ما هم هست . ما داریم با شما کار میکنیم و خیلی برامون مهمه که شما هم رشد مثبت داشته باشید . و در این مسیر ما هم اگر کمکی بتونیم حتما انجام میدیم .

6- چقدر این همکاری متقابل به شما کمک کرده است؟

من با خیلی از شرکت های هاستینگ و فروش سرور کار میکنم . تقریبا ۹۰ درصد سرویس های ما رو شرکت شما داره تامین میکنه . باقی مشتریانی هم که هاست یا سرورشون رو به حساب خودشون انتقال دادیم اوکی بودن با مجموعه شما و مشکلی نداشتن . الان یکی از مشتراین من بیشتر از ۹ ساله که ۳ سرویس از شما داره و ودم براش خریدم و کاملا اوکی هست .

7- نحوه برخورد پرسنل چگونه است؟

همه چیز عالی و خوب بوده . همیشه پشتیبانی در دسترسی داشتید . مخصوصا آقای میکائیل قاسمیمن خیلی از ایشون بابت پشتیبانیشون ممنونم .

8- به قطع همکاری فکر نکردید در این سال ها؟

خیر . همچین چیزی نبوده . ناراحتی داشتم اما قطع همکاری خیر .

9- پیشنهادی برای بهبود و پیشرفت شرکت دارید بفرمایید؟

مشتریان ( مثلا خود ما ) ۱ درصد نیازمون به خرید هاست و سرور و … هست . واقعا ۹۹ درصد نیاز پشتیبانی هست و خدمات نرم افزاری و کانفیگی که انجام باید بشه . من این موضوع بسیار برام مهمه و وابستگی به شرکتی برای کانفیگ و خیلی کارهای نرم فازاری دیگه نداشته باشم یا خودم درگیر این کارا نشم و خیالم راحت باشه هر موضوع که در مورد سرور نیاز داشته باشم در این مجموعه حل میشه و کارم راحت میشه . به نظرم باید خیلی ازین خدمات رایگان بشه در این مجموعه .

( البته جناب مهندس درست می فرمایید و قطعا حق با شماست و ما تلاش خود را برای هرچه نزدیک شدن به ایده آل های ذهنی کاربران به کار خواهیم گرفت)

10- در پایان اگر حرف خاصی مانده بفرمایید؟

ممنونم از لطف شما و احترامی که به مشتری میزارید . انشالله که موفقتر باشید .

 نظرات کاربران

نماد اعتماد الکترونیکی ساماندهی درگاه به پرداخت درگاه پارسیان