دقیقه مطالعه

آموزش تغییر مشخصه های شناسه در ایرنیک

آموزش تغییر مشخصه های شناسه در ایرنیک
25 - اردیبهشت - 1397

برای ثبت دامنه روی شناسه شما نیاز است که دسترسی در قسمت مشخصه های شناسه را باز کنید.

 

نکته: این قسمت بسیار مهم است شما باید درصورتی که نمی خواهید روی شناسه خود دامنه دیگری ثبت کنید حتما این بخش را تنظیم کنید تا فرد دیگری دامنه را روی شناسه شما ثبت نکند، تمامی دامنه هایی که روی شناسه شما ثبت می شود با مسئولیت شما خواهد بود و در صورتی که فردی دامنه ای را روی شناسه شما ثیت کرده باشد و تخلفی انجام بدهد از نظر قانونی شما مجرم شناخته خواهید شد.

 

برای تغییر مشخصه های شناسه اول وارد حساب کاربری خودتان در ایرنیک بشوید.

بعد از ورود در بالای سایت مانند تصویر زیر ماوس را روی نام کاربری خود برده و روی مشخصه های شناسه کلیک کنید یا اینکه در منوی سایت روی شناسه و بعد روی مشخصه های شناسه کلیک کنید.

 

مشخصه های شناسه مشخصه های شناسه

 

در صفحه جدید در قسمت رابطه های مجار روی گزینه مدیریت رابطه های مجاز کلیک کنید.

 

تغییر رابط

تغییر رابط

 

در صفحه بعدی همه رابط ها را روی گزینه همه قرار داده و روی اعمال کلیک کنید.

 

تغییر مشخصه های شناسهتغییر مشخصه های شناسه

 

اگر باز هم در ثبت دامنه با خطای عدم دسترسی برای ثبت دامنه روی این شناسه مواجه شدید مجدد بخش مشخصه های شناسه را بررسی کنید اگر تنظیمات درست انجام شده بود نیاز است که کمی صبر کنید و بعد اقدام به ارسال سفارش کنید.

نکته: توجه داشته باشید بعد از ثبت شدن دامنه مجدد به مشخصه های شناسه خود برگشته و رابط صاحب امتیاز دامنه را روی خودم قرار بدهید و روی گزینه اعمال کلیک کنید تا فرد دیگری نتواند دامنه دیگری روی شناسه شما ثبت کند و هر زمان که نیاز به ثبت دامنه داشتید می توانید بخش صاحب امتیاز را روی همه قرار بدهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *