گواهی ssl

گواهینامه ssl

پروتکل SSL یک تکنولوژی به منظور رمز گذاری اطلاعات بین مرورگر و سرور میزبان وب سایت مورد نظر می باشد و وب سایت هایی که از این تکنولوژی استفاده میکنند به جای HTTP با HTTPS شروع می شوند.

این پروتکل ارتباطی امن بین شما و سرور سایت مورد نظر برقرار میکند و تمامی سایت های مهم و معروف از این پروتکل استفاده میکنند از جمله این سایت ها می توان به گوگل و یاهو اشاره نمود.

هم اکنون شما می توانید این گواهینامه را برای وب سایت خود تهیه کنید و نصب و راه اندازی آن برای سرور های ما بسیار ساده بوده و توسط خود ما انجام میپذیرد.

یکی دیگر از مزایای استفاده از این گواهی نامه برای وب سایت شما این است که باعث اعتمادسازی بیشتر کاربران به سایت شما شده و همچنین موتور های جستجو مانند گوگل به این وب سایت ها اهمیت بیشتری میدهند که باعث افزایش رتبه یا همان سئو سایت شما در این موتورهای جستجو می شود.

PositiveSSL DV
NationalSSL DV
Multi Domain
Wildcard SSL
اعتبار
شما می توانید یک دامنه و بی نهایت سابدامنه بر روی هاست میزبانی کنید. این ابتکار باعث مدیریت بهینه منابع می شود تا سرعت سایت شما همواره با ثبات باشد.
۱ سال ۱ سال ۱ سال ۱ سال
شرکت صادر کننده
شما می توانید یک دامنه و بی نهایت سابدامنه بر روی هاست میزبانی کنید. این ابتکار باعث مدیریت بهینه منابع می شود تا سرعت سایت شما همواره با ثبات باشد.
Sectigo Certum Sectigo Certum
پشتیبانی از www و بدون آن
پشتیبانی از دامنه IR
امکان Re-Issue نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
نصب روی نامحدود سرور
هزینه سالانه(تومان) ۱/۰۰۰/۰۰۰ ۶۰۰/۰۰۰ ۷۴۰/۰۰۰ ۲/۱۰۰/۰۰۰
خرید SSL سفارش سفارش سفارش سفارش
افتخار و پشتوانه ما، مشتریان موفق است.
بیش از 12 سال سابقه موفق در ارائه راهکارهای متنوع اینترنتی
۷۶۰۵
مشتری از سراسر ایران
۱۲+
سال حضور در مارکت
۹۰۹۸۳۱+
تعداد تیکت ها
٪۹۸
میزان رضایت کاربران
سوالات متداول گواهی اس اس ال