گفتگو با سرکار خانم آفرین

گفتگو صمیمانه و دلنشین با سرکار خانم آفرین که یکی از کاربران خوب و قدیمی این مجموعه است.
خانم آفرین مدیریت سایت های فروشگاهی هما را بر عهده دارند که بسیار هم در محیط اینترنت هم در فضای خارج از آن موفق عمل کرده است.
هم صحبت شدن با سرکار خانم آفرین غنیمتی بود که بیشتر ما را به فضای کاری شرکت در چند سال پیش برد.
اگر هم امروز پیشرفتی اتفاق افتاده مدیون کاربران خوبی است که ما را تنها نگذاشته اند.
شما را به خواندن این مصاحبه دعوت می کنم.

1- در ابتدا بخاطر قبول انجام این مصاحبه از شما تشکر می کنیم لطفا خود را معرفی کنید.

با سلام  ضمن تقدیر و تشکر از شما زهرا آفرین هستم مدیریت سایت فروشگاهی هما

2- در فضای اینترنت مشغول چه کاری هستید؟

فعالیت ما در زمینه محصولات پوست و مو و محصولات بهداشتی با برند های مطرح و روز دنیا می باشد.

3- عموما کاربران خانم در بحث سایتداری از نظر تعداد کمتر از آقایان هستند چه شد این علاقه در شما ایجاد شد به این سمت و سو گرایش پیدا کردید؟

من رشته تحصیلیم IT هست و از دوران دبیرستانم از کار با کامپیوتر لذت میبردم و فعالیت در دنیای مجازی و تجارت الکترونیک علاقه مند بودم وزمانی که فهمیدم با تجارت الکترونیک میشه واسطه ها (دلال ها ) رو حذف کرد و محصولات و یا خدمات رو به صورت مستقیم و قیمت مناسب به دست مردم رسوند بیشتر از کارم خوشم آمد .

4- خانم آفرین شما بیش از 5 سال است که عضو مجموعه پارس وب سرور هستید از نحوه آشنایی خود می فرمایید؟

من برای اولین بار که می خواستم سایت راه اندازی کنم نیاز داشتم ببینم چه دامنه هایی آزاد هستن و اون موقع سایت های کمی بودن که این سرویس رو ارائه میدادن و خیلی هاشون رایگان نبود ولی تو سرچ هایی که زدم دیدیم پارس وب سرور این خدمات رو ارئه میده و اینکه رایگانم هست و این موضوع باعث شد که همکاریم با پارس وب سرور شروع بشه .

5- آیا در این مدت از این مجموعه راضی بودید؟

بله کاملا راضی هستم و بزرگترین حس پارس وب سرور پاسخگویی به موقع و سریعشون هست و اعتمادی که میشه بهشون کرد.

6- چند سایت از ما دارید و از نحوه پشتیبانی بفرمایید؟

10 دامنه و 8 سرویس وب هاستینگ دارم که همه  پشتیبانی قوی دارند.

7- شرکت های هاستینگ فراوانی در ایران وجود دارد چرا پارس وب سرور؟

چون به پارس وب سرور اعتماد دارم یعنی اونا با پشتیبانی و همکاری قوی که با من داشتن این اعتماد رو به وجود آوردن و فکر میکنم این اعتماد رو مدیون آقای کاملی هستیم.

8- چقدر حس می کنید این مجموعه در کارش پیشرفت داشته است؟

پیشرفتش که خیلی سریع اتفاق افتاده چون همون 5 سال پیش هم خدماتشون از خیلی از سرویس دهنده های دیگه قوی تر بود.

9-تا چه اندازه شرکت ما در پیشبرد اهداف شما موثر واقع شد؟

خیلی زیاد یکی از هدف های ما داشتن اپلیکیشن سفارش دهی محصولات در داروخانه ها بود که به کمک سرویس های پارس وب سرور انجام شد.

10- آیا تا حالا شده که حس کنید همکاران ما کاری را می توانستند انجام دهند برای شما و ندادند؟ نحوه برخورد بخش های مختلف چگونه است؟

نه واقعا هیچ وقت من شده ساعت 12 شب تیکت زدم و کار فوری داشتم و آقای کاملی برام اکی کرده که خودم خجالت میکشیدم بی موقع مزاحمشون شدم
برخوردا همه عالی و محترمانه حتی مواقعی که من از چیزی سر در نمیارم لطف میکنن و راهنمایی میکنند.

11- قطع همکاری با ما! آیا لحظاتی بوده که به آن فکر کنید؟

هیچ وقت به قطع همکاری فکر نکردم اگر هم دوستام بخوان تو این زمینه فعالیت کنن پارس وب سرور رو تضمین میکنم.

12- سخن پایانی؟

عرضی نیست و تشکر فراوان دارم از تیم خوب پارس وب سرور…

گفتگو با جناب رضایی

مصاحبه با یکی دیگر از همراهان قدیمی پارس وب سرور برای ما افتخار است.
البته افتخار واقعی زمانی است که می فهمیم یک کاربر خوب ما تا چه اندازه در کارش موفق و پیروز بوده است.
جناب مهندس رضایی بسیار خوش اخلاق و خونگرم است و این چیزپنهانی برای پرسنل پارس وب سرور نیست و هربار هم در تماس های تلفنی ایشان این مورد برای ما عیان تر شده است.
این مصاحبه هم نهایت لطف ایشان به این مجموعه بوده و ما هیچ وقت خود را تا این اندازه لایق این تعریف ها و تمجید ها ندانستیم.
با تشکر از همراهی هفت ساله ایشان و امید به آینده ای بهتر و روشن تر شما را به خواندن این مصاحبه دعوت می کنم!

جناب رضایی از شما نهایت تشکر را بابت این مصاحبه داریم. خود را معرفی کنید و از کار خود در بستر اینترنت بفرمایید؟

با سلام عرض ادب محمد سعید رضایی هستم ، کارشناس ارشد مهندسی آب و فاضلاب ،مهندس و مدرس نرم افزار های عمرانی شرکت های اتودسک و بنتلی در ایران .
ما در ایران برای اولین بار نرم افزار های اورجینال این شرکت ها را فراهم کرده ایم ، لایسنس و دوره های آموزشی بین المللی و همچنین پکیج های آموزشی فارسی را تهیه و ارائه کرده ایم . شرکت ها خصوصی و کارفرمایان بسیاری را در بخش دولتی و خصوصی سرویس داده ایم و با آنکه پیش زمینه فعالیت اینترنتی نداشتیم در طی 7 سال همکاری با پارس وب سرور تجارب بسیاری را در کنار پارس وب سرور کسب کرده ایم . در این سالها بهترین شرکتی که میتوانست خالصانه و دوستانه مارا هدایت کند که اتفاقا به پیشنهاد یکی از دوستان به نام مهندس عرفانی مدیر سایت ab-fa.ir پیدا کردیم و الان 7 ساله هست که همکاری ما ادامه دارد و همواره لطف دوستان باعث پیشرفت و ترقی کار ما در سطح کشور بوده .

2- هفت سال همکاری فرمودید! زمان کمی نیست! از کجا شروع شد؟

دقیقا زمانی همکاری ما با پارس وب سرور شروع شد که دریافتیم برای اینکه دیده شویم نیاز به یک دفتر کار مجازی 3 نبش در بهترین فضای رقابت یعنی دنیای مجازی اینترنت به صورت 24 ساعته و با آپ تایم و پشتیبانی خوب و همچنین در صدر نتایج گوگل نیازمندیم. آن زمان آخر تحصیلات تکمیلی بنده در دانشگاه بود و همواره به عنوان یک مهندس و یک مدرس نیاز به شناساندن خودم به جامعه علمی و مهندسی کشور دیدم . تصمیم گرفتم تا وبسایت هایی را طراحی و اجرا نمایم که خدمات متمایز و تک را به جامعه علمی کشور بدهد . بدیهی است اصلا هیچ چیزی در خصوص وبمستر بودن بلد نبودم و رفته رفته در طی 7 سال وبمستر بودن را آموختم و اکنون اصلا با روز اولم قابل مقایسه نیستم . نه خدماتی که به کاربرانم ارائه کردم ونه همچنین دانشم در توسعه سایت هایم و …هیچ یک قابل مقایسه با 7سال پیش نیست.

3- میزان رضایت شما از این مجموعه چقدر است جناب رضایی صادقانه بفرمایید راضی هستید؟

حرف بسیاره در این باره ، به صورت کلی و جامع پاسختان رو میدهم ” بله کاملا راضی هستم” ولی میخوام اشاره کنم حتی برای جزعی ترین مسایل و پیش پا افتاده ترین مسایل مدیریت و کارشناسان پارس وب سرور من را راهنمایی و کمک کرده اند و هیچ گاه جواب نه و نمیشه و نداریم و نمیتونیم از هیچ یک نشنیدم . فکر میکنم اگر امکان درج تیکت های من در این مصاحبه باشه بالای 100 تیکت در طی 7 سال ارسال کرده ام و هر 100 مورد به نتیجه رسیده و همیشه از اینکه به درخواست های من در کمترین زمان با بیشترین دقت و همت رسیدگی شده خوشحال بودم و هستم .

4- چرا مجموعه ما؟ آیا دلیل خاصی وجود داشت؟

آشنایی با پارس وب سرور یک تصادف بیاد ماندنی برای من بوده ، البته حقیر هیچ وقت اعتقادی به تصادفی بودن رخداد ها ندارم و احساس میکنم باید با پارس وب سرور آشنا میشدم .این اتفاق واقعا بهترین تجربه من هست که 7 سال راضی باشم و 7 سال تیم پارس وب سرور را شریک موفقیت هام و همچنین شریک مشکلات کاریم بدونم . قصد تخریب و زیر سوال بردن شرکت های همکار دیگر ندارم و حتی اسم هم نخواهم آورد . ولی باید بگویم همکاری خودم و سرویس های خودم را قبل از آشنایی با پارس وب سرور با 3 شرکت دیگر قطع کردم و وقتی با پارس وی سرور آشنا شدم دیدم همه چیز برای من در پارس وب سرور محیا است و فقط باید تمرکز خودم را بر روی کارم بگذارم و همین بس بود برای من تا نگرانی های جانبی روی کارم تاثیر منفی نگذاره .

5- از لحظه شروع این همکاری تا حالا چقدر پیشرفت داشته ایم؟ آیا اصلا پیشرفتی ایجاد شده است؟

با رضایت کامل و داوطلبانه وارد این مصاحبه شدم چون زیرساخت های شرکت پارس وب سرور و البته پشتیبانی مناسب کارشناسان این شرکت در کنار تمام ایده ها و تلاش هایم من را به اینجا رسانده که قطب ارائه خدمات نرم افزار های شرکت Bentley.com و Autodesk.com در ایران شوم . مهندس کاملی و تیمش خیلی بیشتر از یک مشتری با من رفتار کرده اند . رفاقتی که بین ما شکل گرفته از بهترین نوع آن است که صادقانه میتوانم بگویم خود ایشان و تیمشان باعث ایجاد آن بودند و خوب آن راحفظ کرده اند . من ساکن اصفهان بودم و اکنون نیز ساکن اردبیل و هیچ وقت هنوز هیچ یک از افراد تیم پارس وب سرور را ملاقات نکرده ام ولی میتوانم بگویم سالانه 10 ها ساعت تماس و مشاوره گرفتم و بیش از 100 تیکت من را با دقت و وسواس خاصی پیگری و جواب داده اند . هم پارس وب سرور و هم ما در این 7 سال پیشرفت هایمان زمین تا آسمان فرق داشته با روز اول. شما یه مجموعه رو به رشد هستید و احساسم اینه که بعد بیش از 1 دهه فعالیت که حقیر 7 سال آن را به چشمم دیده ام نمیتوان مجموعه شما را با تمام کیفیت و تعهد با مجموعه های دیگر قیاس کرد . شما بیشتر وقت خود را صرف کیفیت میکنید تا کمیت ، از طرفی کمیت های غیر قابل رقابتی هم عرضه میکنید . در کل سیاست های خوبی را در طی این چند سال اتخاذ کرده اید و خب کاملا هم موفق بودید.

6- تا چه اندازه شرکت ما در پیشبرد اهداف شما موثر واقع شد؟

اگر فعالیت خودم را در بستر اینترنت شروع نمیکردم اصلا شناخته نمی شدم و یا بهتر بگم درست شناخته نمی شدم . این خیلی مهم بود تا دیده شوم . تا خدماتم مشتری داشته باشند و تا اینکه با وجود سن کمم در دنیای مهندسی عمران (28 سال ) بزرگان این صنعت نام من را ، برند من را ، خدمات من را به دیگران نیز توصیه میکنند و نام نیکی برای خودم ساخته ام. یقینا تلاش خودم من را به اینجا رسانده اما نباید حقی که پارس وب سرور در رشد و معرفی من و خدماتم را نادیده گرفت . واقعا از صمیم قلب میگویم 100 بار دیگر به دنیا بیایم همین مسیر را خواهم رفت و پارس وب سرور راانتخاب خواهم کرد .

7- نحوه برخورد همکاران ما چگونه است؟

خیلی خوب و خیلی حرفه ای ، خیلی جواب کوتاه و کلیشه ای به خدمات شماست . قبلا هم اشاره داشتم که سالانه 10 ها ساعت مشاوره رایگان میگیرم در هر ساعتی از شبانه روز با حوصله و صبر پارس وب سرور به من کمک کرده. 100 ها تیکت موفق باید افتخار بخش پشتیبانی باشه و مدیران شرکت باید پاداش رضایت کاربران را برای بخش پشتیبانی محفوظ بدانند و همچنین بخش فروش که خوب نیاز های من را نیاز سنجی کردن و بهم گزینه های مناسب و اقتصادی را همواره به من ارائه کردند .

8- تا حالا شده در این هفت سال به قطع همکاری فکر کنید؟

7 سال میگذره ، اگر پارس وب سرور با همین فرمان به جلو حرکت نماید هیچ وقت این اتفاق نمی افند چه بسی که بیش از 5 مشتری هم در این سالها با پارس وب سرور آشنا کردم و با اینکه پارس وب سرور بخش همکاری در فروش و پورسانت داره هیچ وقت از آن استفاده نکردم چون من یک بازار یاب نبودم و هیچ وقت هم دنبال سود از خدمات خوب شما نبودم و من فقط قلبا و عمیقا حس خودم را به مخاطب ابراز کردم و خب رضایتی که سینه به سینه نقل شده باعث شده دیگران هم سالهای سال مشتری پارس وب سرور باشند. دوست دارم قدردان زحمات شما باشم و همچنین از شما خواهش کنم از نظر اخلاقی و پشتیبانی همیشه همینطور متعهد بمانید . با این که شما در هر زمینه ای روز به روز پیشرفت می کنید و همه جیز را به کمال خودش میرسانید. و من آن را در طی 7 سال دیده ام …

9-چه پیشنهاد هایی برای پیشرفت هرچه بهتر شرکت دارید؟

من و کارم به نوع خودش یک استارت آپ بودیم آن هم زمانی که کلمه استارت آپ دراین کشور معنایی نداشت. خودمان با تلاش و همت و البته خدمات و پشتیبانی پارس وب سرور به موفقیت رسیدیم . تقاضا دارم بخشی به عنوان حمایت از استارت آپ ها فراهم نمایید . با توجه به زیرساخت های قویتان راهنما باشید و دست جوانان را بگیرید . حمایت کنید از جوانانی که ایده های خوب دارند و بیشتر از همیشه در موفقیت آنها شریک باشید . یقین بدانید در کنار درامد های مالی و ارتقا شرکت خود ، دست هزاران جوان را هم خواهید گرفت .شخص خودم در این سالها سعی کرده ام کار آفرین باشم و دست دیگران را بگیرم و نتایج آن برایم لذت بخش هست .

10- در پایان اگر خاطره یا حرف خاصی مانده بفرمایید؟

7 سال خاطره خوب دارم از کجایش بگویم ؟ این سوال من است از شما … خلاصه بخواهم بگویم که مخاطبان شما هم حوصله خواندن آن را داشته باشند این است که تمام زیر ساخت های مرجع واترجمز ایران و بنتلی ایران بر روی سرور های شما استوار است که امنیت بالایی دارندو من من هیچ گاه متضرر نشدم . زیر ساخت های ما و امکانات ما هیچ وقت افشا نشدن و هیچ وقت ایده های ما به سرقت نرفتند و هیچ وقت در این 7 سال چیزی جز امانت داری ندیدم . چه بسی اگر جایی دیگر بودم اکنون هزاران رقیب برایم پیدا می شد و شاید تمام سایت هایم . هاست دانلودم و مطالبم و حتی محرمانه ترین کارهایم کپی می شد و کسب و کارم نابود … رازهایم برای رقبا فاش میشد و هزاران رقیب از ایده هایم کپی برداری میکردند.

تنها حرف پایانی مناسب شما و تیم شما را میخواهم کوتاه بگویم .بهترین هستید . بهترین بمانید .

محمد سعید رضایی
مدیر مرجع واترجمز ایران
مدیر بنتلی ایران

گفتگو با جناب جلالی

جناب جلالی یکی از کاربران قدیمی دیگری بوده که درخواست مصاحبه را پذیرفت و با حوصله پاسخگو تک تک سوالات ما شد.
مهندس جلالی مدیر شرکت آرا می باشد که با سایت آرا وب کو در حال فعالیت است.
پارس وب سرور ضمن قدرانی و تشکر از ایشان شما را دعوت به خواندن این مصاحبه می کند.

در ابتدا سپاسگزاریم که دعوت به این مصاحبه را پذیرفتید. خود را معرفی می کنید؟

با تشکر از شما از انجام این مصاحبه . خیلی خوشحالم که در این گفتگو شرکت میکنم. من سید صادق جلالی هستم ساکن تهران . فعالیت من از سال 89 با تشکیل یک گروه و ثبت آن به نام “آرشیدا رایا آتورینا” که با نام اختصاری “آرا” فعالیت میکند ، آغاز شد. در این مدت با شرکت های دولتی و خصوصی فراوانی همکاری داشتیم و با طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل اقدام به توسعه و گسترش کسب و کار آنها نمودیم.

جناب جلالی بیش از 8 سال همکاری! چطور با این مجموع آشنا شدید؟

ما از طریق جستجو در گوگل با مجموعه شما آشنا شدیم. قبل از پارس وب سرور با چندین شرکت دیگر همکاری داشتیم که از خدمات آنها ناراضی بودیم و با جستجو در گوگل ، با پارس وب سرور آشنا شدیم. ابتدا به عنوان آزمایش ، از خدمات این شرکت می خواستیم استفاده کنیم که نحوه ارائه سرویس ، ما را شگفت زده کرد و باعث ادامه همکاری ما با پارس وب سرور به بیش از هشت سال شد.

در فضای اینترنت مشغول چه کاری هستید؟

ما با نام اختصاری “آرا” در سال 89 یک گروه تبلیغاتی را تشکیل دادیم. هدف اصلی ما طراحی سایت و توسعه کسب و کار اینترنتی برای شرکت ها و موسسات دولتی و خصوصیست. یکی از وب سایت های گروه ما با نام “آرا وب کو” در حال فعالیت است که ارائه دهنده خدمات به توسعه دهندگان وب در ایران می باشد

آیا در این مدت از این مجموعه راضی بودید؟

بله ، پشتیبانی خوب و خدمات عالی ، باعث شد تا ما از مجموعه شما رضایت داشته باشیم و شما را به همکاران و کارفرمایان خود توصیه کنیم.

کیفیت سرویس ها چگونه است؟ مورد انتظار شما بوده یا خیر؟

کیفیت سرویس های شما مطلوب بود و در این مدت انتظارات ما را برآورده کرد.

نقاط ضعف و قوت این مجموعه از نظر شما چیست؟

نقاط ضعفی از شما در خاطر ندارم و از نقاط قوت شما میتوان به پشتیبانی عالی و 24 ساعته و کیفیت بالای سرویس ها اشاره کرد.

پیشرفتی را در این مجموعه شاهد بودید؟

ما در همان ابتدای همکاری ، انتظار داشتیم که شرکت شما هم مانند شرکت های همکارانتان بعد از مدتی فعالیت با نوسانات قیمت ارز در آن دوران ، از گردونه رقابت حذف شود اما شما پا پس نکشیدید و ما شاهد رشد و تکامل شما بودیم. شما نه تنها حذف نشدید بلکه قوی تر از قبل به فعالیت خودتان ادامه دادید و هر روز در حال بهتر شدن هستید.

تا چه اندازه شرکت ما در پیشبرد اهداف شما موثر واقع شد؟

به جرات میتوان گفت پارس وب سرور نقش مهمی در پیشبرد اهداف ما در زمینه تجارت الکترونیک داشته است و از این بابت از مجموعه شما سپاس گزاریم. ما در سال های اخیر به کارفرما های خود برای تهیه هاست ، پارس وب سرور را توصیه کردیم و برخی از آنها در سایت شما عضو شدند و از خدمات شما استفاده میکنند.

نحوه برخورد پرسنل چگونه است؟

بسیار عالی و خوب بود. پرسنل شما با صبر و حوصله و احترام پاسخگوی ما بودند و هستند.

آیاشده درخواست هایی داشته باشید و همکاران ما قبول نکنند وبهانه تراشی کنند؟

خیر . حتی در زمانی سرویس ما مورد حملات DDOS قرار گرفته بود که بخش پشتیبانی با صبر و شکیبایی راهکار های لازم را در اختیار ما قرار دادند و همچنین زمانی که دسترسی ایران به شبکه اینترنت قطع شده بود هم با شکیبایی به گروه ما ، راه کار ارائه میدادند.

آیا لحظاتی بود که به قطع همکاری فکر کنید؟ اگر بوده چرا و به چه علت؟

به قطع همکاری ، خیر. اما در زمان هایی برای تست عملکرد شرکت هایی که با تبلیغات گسترده وارد بازار شدند ، برخی از سرویس های خود را به آنها منتقل کردیم که پس از مدتی مجدد به پارس وب سرور بازگشتیم!

چه پیشنهاد هایی برای پیشرفت هرچه بهتر شرکت دارید؟

پیشنهاد خاصی ندارم . لطفا با همین قدرت به فعالیت خودتان ادامه دهید.

در پایان اگر حرف خاصی مانده بفرمایید؟

حرف خاصی نیست. از تمام تلاش های شما در این چند سال ، کمال تشکر را دارم. به امید موفقیت های روز افزون برای شما

گفتگو با جناب موسوی

امروز می خواهیم با جناب مهندس موسوی گفتگویی را داشته باشیم مهندس یکی از کاربران خوب و همیشگی ما هستند که ساکن شهر زیبای بابل می باشند.
گفتگویی بسیار جذاب و دلنشین را با این مهندس بزگوار داشتیم.
مهندس موسوی همیشه به مجموعه ما لطف داشته است و ما هم همیشه قدردان این عزیز هستیم.
چیزی که در این مصاحبه می خوانید صرفا نقطه نظرات این بزرگوار است و ما خودمان را تا این اندازه لایق تعریف و تمجید نمی دانیم.

1- جناب موسوی از این شش سال همکاری بفرمایید که از کجا شکل گرفته است؟

بنده از طریق یکی از دوستان که طراح بوده است ، با شرکت پارس وب سرور آشنا شدم و خوشبختانه پیشنهاد و انتخابی خوب و مطمئنی بود. و الان قریب به شش سال است که با پارس وب سرور همکاری دارم و بی نهایت از این موضوع خوشحالم.
بودن در کنار شما برای من غنیمت بزرگی است.

2- در کار خود در فضای مجازی بفرمایید؟

بنده سالهاست در زمینه وب فعالیت دارم و با مجموعه های مختلفی همکاری داشتم. سایت دکوراسیون ایرانی یکی از فعالیت های بنده در حوزه وب هست که از سال ۹۵ این سایت استارت خورده و خوشبختانه تا الان یکی از فعالان حوضه دکوراسیون ایرانی می باشد.
گاهی هم برای شرکت های طراحی پروژه هایی را می گیرم و به اتمام می رسانم.
اما بخاطر مشغله در دنیای خارج از اینترنت نمی توانم آنطور که باید به طراحی بپردازم و سعی می کنم همیشه یک مرزی را برای خودم تعریف کنم تا به مجموعه کارهایی که به آن علاقه دارم برسم.

3- میزان رضایت شما از این مجموعه چقدر است از یک تا 100 بفرمایید!

شاید برای کسی که این مصاحبه را مطالعه می کند و ببیند که عدد 100 را انتخاب می کنم کمی دور از واقعیت به نظر برسد اما حس می کنم اگر به این مجموعه 100 ندهم در حقشان اجحاف کردم!
صرفا اینکه در حال مصاحبه با من هستید دلیل بر این نمره نیست!
واقعا مجموعه پارس وب سرور یکی از پیشگامان در عرصه هاستینگ می باشد.
همواره اعتماد کردن در فضای مجازی برای منی که به سختی می توانم به کسی اعتماد کنم دشوار است اما پارس وب سرور این امید را داده که هنوز هم می توان به یک مجموعه صرفا بخاطر وعده هایی که می دهد اعتماد کرد وقتی تمام حرف هایی که میزنند پایبند هستند!

4-از نقاط ضعف و قوت پارس وب سرور میفرمایید؟

هیچگاه هیچ مجموعه به صورت 100 درصد کامل نیست!
نقطه ضعفی که می خواهم بیان کنم این است که شما جشنواره کمی برگزار می کنید!
البته بی انصافی است اگر نگویم که هربار تخفیف خواستم برای من اعمال کردید!!!
اما چیزی که این ضعف را پوشش می دهد نقاط قوت بسیار زیاد است!
از برطرف کردن مشکلاتی که مربوط به پشتیبانی شما نیست!
تا خوش برخورد بودن و انعطاف داشتن در برخورد با کاربران
سرعت و کیفیت بسیار بالا
هزینه مناسب در مقایسه با سرویس هایی که ارائه می دهید
پشتیبانی فوق العاده سریع!
با یکی از دوستانم که در اینترنت فعالیت می کرد صحبت می کردم همیشه از نحوه پشتیبانی هاستینگ خود گلایه می کرد که جواب تیکت ها را حداقل با 24 ساعت تاخیر می فرستند!
این برای منی که با پارس وب سرور کار می کردم یه چیز بسیار عجیب بود چون بخواهم میانگین پاسخ های تیکتم را اعلام کنم چیزی کمتر از 15 دقیقه است و این شاید در نگاه اول باورنکردنی باشد اما واقعا همینطور است!
وقتی به دوستم توصیه کردم که به پارس وب سرور بپیوندد و از شما سرویس گرفت به قول خودش تازه معنای واقعی پشتیبانی را فهمید!

5- نحوه برخوردپرسنل اعم از همکاران پشتیبانی و فروش چگونه است؟

بسیار عالی است.
به خاطر ندارم مشکلی داشته باشم که این همکاران دلسوز برطرف نکرده باشند از صورتحساب ها گرفته تا مشکلات برای سایت!

6- آیا لحظاتی بود که به قطع همکاری فکر کنید؟ اگر بوده چرا و به چه علت؟

ابدا!

همانطور که گفتم ، من در زمینه وب فعالیت دارم ، هاستینگ خوب یکی از مهمترین دغدغه های امثال من بوده و هست. اما خوشبختانه بعد از آشنایی با تیم پارس وب سرور ، بنده با خیال آسوده برای مشتریانم هاست تهیه کردم و پروژه های خودم رو ، بر روی سرور های پارس وب سرور قرار میدم. البته بنده این شرکت رو همیشه به دوستان خودم معرفی کردم و برخی از دوستان بنده هم درحال حاضر از مشتریان همیشگی پارس وب سرور هستند. پارس وب سرور تنها یک هاستینگ با پشتیبانی عالی نیست ، بلکه قیمت خوب هم یکی از آیتم هایی هست که بنده رو مشتاق کرد تا این همکاری رو ادامه بدم. البته شاید بعضی از دوستان نظرشون این باشه که کیفیت عالی تنها آیتم مهم برای همکاری با هاستینگ هست ، اما من معتقدم ، با این وضعیت بازار ، هزینه ی مقرون به صرفه هم یکی از فاکتور های مهم است!

7-چه پیشنهاد هایی برای پیشرفت هرچه بهتر شرکت دارید؟

شرکت پارس وب سرور یک شرکت پویا و فعال هست ، بنده فکر میکنم درحال حاضر در مسیری بسمت رشد قرار دارند و حتما برنامه هایی بسیاری دارند ، خوشبختانه تمام ایده آل های مدنظر بنده رعایت شده است و فراتر از انتظار بنده عمل کردند.
اما شاید اگر در دنیای اینترنت تبلیغات گسترده تری را انجام دهید بهتر باشد تا بقیه هم با شما آشنا شوند.

8- خاطره ای دارید از این مجموعه؟

شاید خالی از لطف نباشد این خاطره را بیان کنم!
وقتی برای بار اول پارس وب سروری شدم خواستم میزان صحت حرف های شما را بررسی کنم سرویسی که داشتم فکر کنم هزینه سی هزار تومانی داشت البته اگر اشتباه نکنم!
خوب برای یک سرویس شش هفت سال پیش پول کمی نبود!
بعد هفت روز بدون دلیل از بخش فروش درخواست عودت پول را دادم بدون دلیل و منتظر بودم که با مخالفت پارس وب سرور مواجه بشم و هزار و یک دلیل مبنی بر اینکه هزینه را عودت نمی دهیم!
چیزی که در شرکت های دیگر مشاهده کرده بودم!
اما در پاسخ با این حرف مواجه شدم:
شماره کارت را بفرمایید و لطفا نقاط ضعف را هم بیان کنید که این نقاط ضعف را بهبود بیخشیم!!!
دقیقا این جمله در خاطرم نقش بسته که چقدر یک شرکت می تواند خوب باشد!
فوق العاده هستید!

9- در پایان اگر حرف خاصی مانده بفرمایید؟

ضمن عرض تشکر از گروه پارس وب سرور میخوام نکته ایی رو برای خوانندگان این مصاحبه عرض کنم. دوستان ، بعضی شرکت های بزرگ(نه همه ی شرکت ها) صرفا پول اسم و رسم خودشون رو میگیرند. پارس وب سرور ، واقعا قیمت های مناسبی ارائه میده و خدارو شاکرم با آشنا شدن با این شرکت ، در هزینه صرفه جویی و در حفظ امنیت اطلاعاتم بیشتر تلاش کردم. ممنون از همه‌ی مجموعه پارس وب سرور.

گفتگو با جناب ملایی

گاهی هم صحبتی با کاربرانی که سابقه حضورشان در پارس وب سرور حتی از نگارنده بیشتر است فرصتی را فراهم می آورد تا بیشتر با سیر تکاملی شرکت آشنا شویم.
جناب ملایی نمونه بارز یک کاربر خوب و با اخلاق هست که حضور سبزشان در این مجموعه باعث دلگرمی ماست.
هشت سال افتخار همکاری این مجموعه با جناب ملایی زمان کمی نیست و فراز و نشیب هایی بوده اما چیزی که الان خودنمایی می کند حضور مستمر ایشان است.
حدود 35 سرویس فعال یکی دیگر از نشانه های قدرتمند این همکاری دو طرفه است.
وقتی خواستیم تا مصاحبه ای را داشته باشیم بدون درنگ پذیرفت که نشان از بزرگمردی ایشان بود.

1- جناب ملایی عزیز شما در ابتدا بفرمایید چطور با مجموعه پارس وب سرور آشنا شدید؟

سلام. من قبلا از یک سرویس دهنده هاست گرفته بودم که بدون اطلاع رسانی درست توقف فعالیت زده بود و من موقعی متوجه شدم که سایتم باز نمیشد. بعد مدتی گشتم تا یک هاست نسبتاً ارزان تر و پایدار تر پیدا کنم. وقتی پارس وب سرور را با کمترین قیمت دامنه و قیمت مناسبتر هاست پیدا کردم با پشتیبانش حدود 2 ساعت چت کردم تا اینکه تصمیم گرفتم خرید کنم. بعدش چون کار من طراحی سایت هست فکر کنم تمام سایت های مشتری ها را در هاست های پارس وب سرور راه اندازی کردم که راضی هستند.

2- حرفه ی شما در فضای مجازی چیست؟

من طراحی سایت و پشتیبانی از سامانه پیامک رنگینه را انجام میدم. سایت رنگینه در ابتدا یک پروژه دانشجویی بود که پس از مدتی کار کردن تبدیل به یک پروژه وسیع شد. ایده های زیادی را پیاده کردم که برخی گرفت و برخی هم شکست خورد اما زیاد در روند پیاده سازی این ایده ها نگران صرف هزینه نبودم چون یک هاست با سرعت مناسب و با امکانات نامحدود در اختیار داشتم!

3- آیا در این مدت از مجموعه راضی بوده اید؟

بله. البته 8 سال پیش تا الآن مطمئناً اوضاع خیلی فرق کرده. خب یک زمان لایت اسپید نبود. نسخه php و mysql قدیمی بود و گاهی با خطا در کدنویسی که زیاد هم اتفاق می افتاد سرور دیتابیس یا سایت رو بلاک می کرد اما شاید در 6 سال اخیر هیچ مشکل قابل توجهی نبوده و اگر بوده به سرعت توسط پشتیبان سرور رفع شده.

4- دو نقطه قوتی که باعث شد با این مجموعه ادامه دهید چه بود؟

پشتیبانی سریع و اعتماد متقابل.

5- آیا پیشرفت مجموعه خوب بوده در این چند سال؟

خوب بوده و با استخدام نیروهای جدید بسیار بهتر هم شده است.

6- چقدر این مجموعه کمک کرد که پیشرفت کنید؟

تمام پیشرفت یک سایت به این هست که آنلاین باشه. و آنلاین بودن هم یک پایه اش روی هاستش هست. هاست قوی و پر سرعت با قیمت مناسب که هزینه ها رو پایین بیاره یک نعمتی هست.

7- نحوه برخوردپرسنل اعم از همکاران پشتیبانی و فروش چگونه است؟

خیلی عالی هست. بارها شده با توجه به اینکه دامنه ها و سرویس های زیادی دارم و ایمیل صورتحساب ها هم میاد ولی گاهی فراموش میکنم تماس می گیرند و ازم می پرسند که با سرویس شما چی کار کنیم. که اغلب همان موقع پرداخت می کنم.

8- آیا لحظاتی بود که به قطع همکاری فکر کنید؟ اگر بوده چرا و به چه علت؟

نه هیچ وقت. ممکنه یک مشتری بگه خودش هاست داره و من اصراری نمی کنم. اما اگر هاست نداشته باشه خودم پارس وب سرور رو پیشنهاد می کنم که توش خیلی راحت کار می کنم.

9-چه پیشنهاد هایی برای پیشرفت هرچه بهتر شرکت دارید؟

نمی دونم کار شده یا نه اما روی سرورهای ایرانی قدرتمند بیشتر کار بشه. قطعی اینترنت که مدتی پیش اتفاق افتاد همه سایت های دارای هاست خارجی را به فکر انتقال به شبکه ملی انداخت. امیدوارم که سرورهای ایران قدرتمندی داشته باشید با همان کیفیت خارجی تا من هم بتونم انتقال بدم به ایران.

(با تشکر از پیشنهاد شما جناب ملایی عزیز سخت افزار های ما در دیتاسنتر آسیاتک برج میلاد از بروز ترین سخت افزار ها می باشد و کوچکترین مشکلی در انتقال تمام سرویس های اروپا به ایران نداریم و صد البته هزینه انتقال هم کاملا رایگان است)

11- در پایان اگر حرف خاصی مانده بفرمایید؟

موفق باشید.

گفتگو با جناب رعیت پیشه

وقتی از جناب رعیت پیشه خواستیم تا در مورد سال های دراز همکاری ایشان با مجموعه پارس وب سرور هم صحبت شویم با روی باز پذیرفت.
شاید در ابتدا لازم باشد اعلام کنم افتخار نزدیک به 8 سال همکاری را با ایشان داریم.
مهندس رعیت پیشه از برترین طراحان شیراز و ایران می باشد که همواره در جشنواره های طراحی که در کشور برگزار می شود سایت های مورد طراحی ایشان مقام کسب کرده است.
مجموعه پارس وب سرور با افتخار حدود 20 سایت و 25 دامنه فعال از ایشان را میزبانی می کند و این آمار جدا از سایت های زیادی است که بعد طراحی به پنل مشتری خود انتقال می دهد.

1- جناب رعیت پیشه شما بیش از هفت سال است که عضو مجموعه پارس وب سرور هستید از نحوه آشنایی خود بفرمایید؟

بنده در ابتدا از طریق مدرس محترم مرکز آی تی سازمان فنی و حرفه ای فارس – شیراز با خدمات شما جهت بارگزاری سایت هایی که طراحی کرده بودم آشنا گردیدم.

2- در مورد کسب و کار خود در فضای مجازی بفرمایید؟

از پاییز سال 1390 با شرکت در دوره های طراحی وب فعالیت خود را در این حوزه آغاز کردم و چندی نگذشت که توانستم طراحی سایت های مهمی همچون پایگاه جامع ایلات و عشایر کشور، دایره المعارف تصویری اصناف کشور و چندین سازمان و اتحادیه از شیراز را بدست بگیرم.
بنده پس از چهار سال تلاش در این حوزه و ارائه ده ها طراحی وب سایت به متقاضیانشان، از سوی سازمان حمل و نقل ریلی شیراز انتخاب شدم تا وب سایت متروی شیراز را مجددا طراحی و به روز نمایم که این وب سایت در حوزه پایگاه های اطلاع رسانی جشنواره مهرخدمت از میان بیش از چهارصد شرکت و سازمان رتبه برتر طراحان وب سایت استان فارس را به خود اختصاص داد و از آن زمان تاکنون نیز بارها توانسته ایم با کسب رضایت مشتریان وفادار خود در مجموعه فرازگامان شهرراز ( farazgaman.ir ) نظر بسیاری از متقاضیان همچون سازمان نظام پزشکی شیراز جهت طراحی وب سایت انگلیسی خود و دانشگاه فسا و بسیاری از سازمان ها و شرکت ها، جلب نماییم.

3- آیا در این مدت از این مجموعه راضی بودید؟

ازآنجاییکه بنده از ابتدای فعالیتم تاکنون در طی این هشت سال فراز و نشیب های بسیاری را تجربه کرده ام و همواره دنبال دریافت خدمات نوین هستم، رضایت کاملی از خدمات ارائه شده توسط شما دارم.

4-نقاط قوتی که شما را بر آن داشت که با وجود خیل عظیمی از شرکت های هاستینگ در دنیای وب با این مجموعه ادامه دهید چه بود؟

با توجه به اینکه بنده خود اکنون مدرس بین المللی طراحی وب هستم، لازم است به چند نکته در این زمینه اشاره کنم.
الف) به هیچ وجه در انتخاب هاست مناسب عجله نکنید و فریب نخورید
ب) اگر هاستینگی در جستجوهای شما در گوگل بالاتر از سایرین قرار دارد دلیل بر برتری ان نیست و علت فقط هزینه کرد تبلیغاتی آن شرکت و سئو گرفتن در این زمینه است حال آنکه این موضوع همواره به علت شلوغ کردن سرور های آن شرکت ها از هاست های اشتراکی زیاد باتوجه به میزان تقاضای بالا باعث کندی سرعت سرور شده و هاست ارائه شده به هیچ وجه کیفیت مطلوبی نخواهد داشت.
ج) پشتیبانی 24 ساعته واقعی از مهمترین فاکتورهای خدماتی هستند که بایستی توسط هاستینگ ارائه گردد و برای اینکه به این موضوع پی ببرید میتوانید هاستی را خریداری کرده و در مدت یک هفته مهلت تست آن هاست و پشتیبانی هاستینگ را مورد ارزیابی قراردهید (در این زمینه مرجع رسیدگی به شکایات شما از هاستینگ نیز اینماد خواهد بود)
د) یادتان باشد سرعت هاست به سرعت سرور بستگی دارد، در ارائه خدمات سرور به هاست ها، نوع و کیفیت هارد و تعداد هاردهای پشتیبان، میزان بهره برداری از cpu و رم اشتراکی از اهمیت بسزایی برخوردارند و در بحث نرم افزار هم بایستی از معتبر بودن لایسنس کنترل پنل و آنتی ویروس موجود بر سرور اطمینان حاصل کرد که این امر در بسیاری از هاستینگ ها رعایت نشده و باعث بروز مشکلات زیادی برای سایت ها میگردد.

خوشبختانه پارس وب سرور همواره هدف خود را بر تعالی استوار کرده و هر روزه شاهد زحمات ستودنی و ارائه خدماتی نوین از سوی عزیزان این مجموعه هستیم که این مهم باعث گردیده تا بنده تمامی سایت های طراحی شده خود را به این هاستینگ انتقال دهم

5- نحوه برخوردپرسنل اعم از همکاران پشتیبانی و فروش چگونه است؟

با توجه به اینکه تاکنون بنده خدمات پنج هاستینگ دیگر را هم تجربه کرده ام، بارها در این خصوص تیکت های خود را مرور کرده و همواره از سرعت عمل هر دو بخش پشتیبانی و فروش شما در پاسخگویی سریع و مهارت فوق العاده این عزیزان شگفت زده شده ام.

6- آیا لحظاتی بود که به قطع همکاری فکر کنید؟ اگر بوده چرا و به چه علت؟

بله و این کار را نیز انجام داده ام چراکه بنده در کار خود قاطعانه عمل میکنم، خوب یادم است که بخاطر مشکلاتی که چند سال قبل برای شما رخ داد و بنده اختلالاتی در دو سایت خود داشتم خیلی سریع دست به انتقال ده ها سایت خود از هاستینگ شما به هاستینگی دیگر زدم و همین موضوع هم باعث شد تا بنده تحقیقات بسیاری در زمینه فعالیتی شما انجام داده و بطور کامل با خدمات هاستینگ آشنا شوم و حتی در مقطعی خود اقدام به راه اندازی سرور و هاست کردم، اما از آنجاییکه در آن زمان سه سایت بنده هنوز از شما خدمات میگرفت پس از مدتی از سرعت بهینه شده آنها بر روی هاستینگ شما شگفت زده شدم و با بیشتر کردن دامنه تحقیقاتم متوجه شدم که چه پیشرفت شگفت آوری در مجموعه شما حاصل گردیده و پس از آن به سرعت تمامی سایت ها را به هاستینگ شما انتقال داده ام و لحظات بسیار خوب را با شما تجربه کرده ام.

7-چه پیشنهاد هایی برای پیشرفت هرچه بهتر شرکت دارید؟

درحال حاضر پیشنهاد خاصی به ذهنم نمیرسد چرا که هرآنچه لازم است از پیشرفت و اعتماد از شما داشته باشم را در حد اعلای آن دارم و هرلحظه هم که در این مدت پیشنهادی داده ام در کسری از زمان آن را برآورده شده یافته ام و از این بابت بینهایت قدردان شما عزیزان هستم.

8- در پایان اگر حرف خاصی مانده بفرمایید؟

به همه دوستانی که قصد خرید هاست دارند توصیه میکنم از خدمات نوین شما بهره گرفته و خود را پارس وب سروری نمایند، همچنین بنده این تضمین را میدهم که اگر روزی در حرفهای خود و خدمات این مجموعه تضادی یافتم با درخواست رسمی، این مصاحبه را عذل نمایم.
در پایان از زحمات بی نظیر شما عزیزان در مجموعه پارس وب سرور تشکر کرده و آرزوی پیشرفت روز افزون برای شما عزیزان را دارم.